MysticalPl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Application

Go down

Application Empty Application

Pisanie  dabla Wto Maj 17, 2011 3:08 pm

Nigdzie nie znalazłem żadnego konkretnych wymagań/wzoru co do postaci, czy wyglądu samego podania, dlatego napiszę po swojemu...

Nick - dabla
wiek - 25 lat
lvl - aktualnie 103
profesja - ele
build - int/ether + rez ( czekam na ep2 na reset skilli )
Sprzęt - niestety full daybreaker dancer divine, divine dreadful silence staff +8, ac ringi +3 ,+7 , 2x shuze + Greater soul eye ( earth)
Doświadczenie - w S.U.N generalnie niewielkie, ciągle się uczę - gram jakieś 2-3tygodnie - (game time 550h , ah te afk for online rewards), wcześniej pogrywałem w inne MMO najdłużej w l2 ( priv,teon, potem rpg), głownie w aristocracy
Znajomi na serwerze - Aktualnie tylko YourWish ( w tym momencie zmienia lokum więc offline), z tego co wiem grał przez jakiś czas w SG.
Online time - różnie, głownie wieczorami tak gdzieś do 2-3, trochę w dzień 11-16, to zależy od różnych rzeczy.
Komunikatory - vent/TS - jeżeli korzystacie to da się coś z tym zrobić muszę tylko przegadać narzeczoną, bo ona jak to dziewczyna na widok 25-cio latka gadającego do monitora wpada w "lekkie" zażenowanie ....
Czego oczekuje od gildi - odrobiny informacji, trochę pomocy w ac farmie, generalnie jak to w MMO kogoś do którego można się odezwać.

dabla
Gość


Powrót do góry Go down

Application Empty Re: Application

Pisanie  Nikoo Wto Maj 17, 2011 5:08 pm

Myślę, że po przeczytaniu twojego postu nie muszę już o nic pytać. Lecz odpowiem na twoje pytania czy też bardziej oczekiwania.

1. Hunt AC robimy gildyjnie ( znaczy biegamy AC bossy a co do dungów do AC to jak ktoś się omówi to lataj wspólnie ) zdarza się, że ktoś ma już wszystkie bossy do danej lokacji lecz przejdzie się aby pomoć.
2. Staramy się też pomóc w miarę możliwości oczywiście
3. Biegamy gildyjne 125 czy tez TOD-y ( mniejsza grupka lata też c3 i c4 )

Jak co napisze w grze. Pozdrawiam
Nikoo
Nikoo
Admin

Liczba postów : 53
Join date : 25/04/2011

https://mystical.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach